Nasze realizacje


Zakończone inwestycje

Zrealizowane inwestycje Forter Development


Bukowa, Kobylnica

Nasi klienci pokochali ten projekt. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, w Kobylnicy powstała urocza uliczka, a na niej dwa parterowe domy w zabudowie bliźniaczej, połączony jedynie garażem, co daje swobodę i komfort domu wolnostojącego. Projekt domu jest optymalnie wkomponowany w działkę, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się dużym ogrodem. Bryła budynku posiada prostą formę, w której widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego prezentuje się doskonale niezależnie od okolicy. Projekt na Bukowej to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu znajdują się dwie komfortowe łazienki, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocną tworzą trzy sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Dom posiada jednostanowiskowy garaż skomunikowany bezpośrednio z domem.

Leśna, Bolesławice

W Bolesławicach na Leśnej możemy oglądać kolejną odsłonę sprawdzonego projektu. Postał tu parterowy domy w zabudowie bliźniaczej, połączony jedynie garażem, co daje swobodę i komfort domu wolnostojącego. Projekt domu jest optymalnie wkomponowany w działkę, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się dużym ogrodem. Bryła budynku posiada prostą formę, w której widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego prezentuje się doskonale niezależnie od okolicy. Projekt na Leśnej to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu znajdują się dwie komfortowe łazienki, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocną tworzą trzy sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Dom posiada jednostanowiskowy garaż skomunikowany bezpośrednio z domem.

Sosnowa, Bolesławice

Na Sosnowej w Bolesławicach powstały dwa parterowe domy w zabudowie bliźniaczej, połączone jedynie garażem, co daje swobodę i komfort domu wolnostojącego. Projekt domu jest optymalnie wkomponowany w działkę, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się dużym ogrodem. Bryła budynku posiada prostą formę, w której widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego prezentuje się doskonale niezależnie od okolicy. Projekt na Sosnowej to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu znajdują się dwie komfortowe łazienki, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocną tworzą trzy sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Dom posiada jednostanowiskowy garaż skomunikowany bezpośrednio z domem.

Leśny Zakątek, Kobylnica

Na Leśnym Zakątku powstały trzy eleganckie domy w zabudowie szeregowej. Projekt budynku o prostym kształcie i dwuspadowym dachu, przy niewielkiej szerokości budynku pozwolił zmieścić wbudowany garaż, oddzielne pomieszczenie gospodarcze (kotłownię) oraz wygodną strefę dzienną z otwartą kuchnią. Dom niesłychanie praktyczny i przytulny, co z pewnością zadowoli wymagającego klienta. Na parterze znajduje się salon z otwartą kuchnią i wyjściem na taras, na piętrze natomiast są trzy sypialnie, łazienka i garderoba. Do dyspozycji klienci otrzymali również poddasze, z możliwością własnej aranżacji przestrzeni. W bryle budynku przewidziano garaż skomunikowany z domem bezpośrednio przez korytarz.

Leszczynowa, Kobylnica

Realizacja projektu na Leszczynowej, to niezwykle funkcjonalny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej, o ładnej i harmonijnej bryle. W każdym segmencie zaprojektowano samodzielne mieszkanie, z własnym garażem i niezależnym wejściem. Z wiatrołapu, w którym znajduje się również wejście do garażu, wchodzimy wprost do strefy dziennej parteru. Wnętrze rozwiązane zostało jako niepodzielona przestrzeń; duży salon z kominkiem w narożniku oraz wyjściem na taras płynnie łączy się z jadalnią oraz dalej - z otwartą dobrze doświetloną kuchnią. Widoczne z salonu schody na piętro uatrakcyjniają pomieszczenie, powiększając również przestrzeń. Na górze przewidziana została strefa wypoczynku gospodarzy. Ulokowano tu cztery jasne pokoje oraz komfortową łazienkę. Pokój nad garażem doświetlony został dodatkowym oknem dachowym. Atrakcyjny i starannie zakomponowany dom, stanowi idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i racjonalnego wykorzystania powierzchni.